4efb39763a53950204efd36dc779949f.jpg
5a1f783feadf56bb0a013c45e530c31f.jpg
News

Doğa Sporları Birliği Toplantısı Başkanlığında Yapıldı

(2 votes)

Kültür, Turizm ve Doğa Sporları Birliği meclis toplantısı Vali Süleyman Kahraman’ın başkanlığında Valilik toplantı salonunda yapıldı.

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Vali Yardımcısı Fatih Kaya ve ilgili kurum müdürlerinin katıldığı toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Süleyman Kahraman; Erzincan’ın turizm açısından her geçen gün önem kazanan bir olduğunu belirterek, Erzincan’ın Ergan Dağı Kayak Tesisleri ve Fırat Nehri gibi alanlarıyla doğa sporlarında da önemli bir potansiyelinin olduğunu ifade etti.

Konuşmasında Erzincan’ın turizm ve doğa sporları potansiyelinin kurumlar arası sinerji oluşturularak daha da iyi seviyeye geleceğine inandığını ifade eden Vali Kahraman; görüşülecek olan birlik programının ilimiz için hayırlı olmasını temenni etti.

Vali Süleyman Kahraman’ın konuşmasının ardından Birlik Başkanı seçimi yapıldı. Seçimde Kültür, Turizm ve Doğa Sporları Birliği Başkanlığına Vali Süleyman Kahraman seçildi.

Vali Süleyman Kahraman’ın, Birlik Başkanı olarak seçilmesinin ardından başlayan toplantıda 2015 mali yılı birlik bütçesi, 2015 yılı yatırım planı ve çalışma programı, Ergan Dağı Kayak Merkezindeki tesislerinin işletilmesi ile ilgili konular görüşülerek karara bağlandı.

Hava Durumu

Bizi Takip Edin

Foto Galeri