4efb39763a53950204efd36dc779949f.jpg
5a1f783feadf56bb0a013c45e530c31f.jpg
News

Ergan Dağı Kayak Merkezi Sezona Hazırlanıyor

(3 votes)

Valimiz Sayın Süleyman Kahraman, Ergan Dağı Kayak Merkezinde yapımı devam eden ilave tesisler, peyzaj çalışmaları ile kayak sezonu hazırlıklarının son durumunu yerinde incelemek ve yetkililerden bilgi almak üzere Ergan Dağı Kayak Tesislerinde incelemelerde bulundu. 

Vali Yardımcısı Sayın Fatih Kaya ve ilgili kurum yetkililerinin de katıldığı incelemelerde yürüyüş bandı,  2. günü birlik tesisi inşaatı, gondol ve telesiyej tesislerinin durumu, genişletilen acemi pistinin son hali ve peyzaj çalışmalarında incelemelerde bulunan Valimiz Sayın Süleyman Kahraman, planlanan çalışmaların hızlı bir şekilde tamamlanıp sezona yetiştirilmesi için ilgili kurum yetkililerine talimat verdi. 

İncelemelerin ardından bir açıklamada bulunan Valimiz Sayın Süleyman Kahraman, “Ergan Dağı Kayak Merkezi vatandaşlarımızın ailesiyle birlikte eğlenceli vakit geçirebilecekleri güzide bir alan. Yeni sezonda Ergan Dağı Kayak Merkezinde vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Erzincanlıları yeni sezonda Ergan Dağına davet ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Hava Durumu

Foto Galeri